Több mint 15 éve sikeres az emberi erőforrás menedzsment területén

A jobtop Personalbereitstellung GesmbH 2004-óta van jelen a munkaerőpiacon, Sankt Valentini központtal és egy további irodával Bécsben.

 

A sok éves tapasztalattal rendelkező és kiválóan hozzáértő csapatának köszönhetően cégünk rövid idő alatt lett a régió legsikeresebb munkerőkölcsönzője,

kis- és közepes- valamint nagy építőipari vállalatoknak egész Ausztria területén.

 

Wir sehen uns als Ihren Partner!

A jobtop-nál az ember áll az előtérben!

Partnerekként kezelni egymást - ez a legjobb út mindkét félnek a gazdasági fejlődéshez.

Ez érvényes a velünk együtt dolgozó cégekre, és a rajtunk keresztül munkát vállaló emberekre is.

Ez a bizonyos "egy szemmagasságban együtt dolgozni" az alapja a jobtop filozófiának.

Csak így fogja Ön mint partnerünk a mi szolgáltatásainkat az Ön partnereinek tovább ajánlani.

Jó érzéssel!

Headquarter St.Valentin - Csapat

Kezünkbe vesszük az Ön munkerő problémáit!
Munkátrsaink segítőkészen és felkészülten állnak az Ön oldalára.

Michael Pabian
Geschäftsführer
e-mail: pabian@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 101
 
Hannes Roiss, M.Sc.
Vertriebsleiter
e-mail: roiss@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 201
TEL: +43 664 3800692
Szakterület
Maler und Beschichtungstechnik
Monika Bojkova
Kundenbetreuerin
e-mail: bojkova@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 204
TEL: +43 660 1889080
Szakterület
Maler und Beschichtungstechnik
Vanessa Flury
Personalberaterin
e-mail: flury@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 281
TEL: +43 660 1801154
Szakterület
Personalvermittlung
Ivana Kuraja, M.Sc.
Kundenbetreuerin (derzeit in Karenz)
e-mail: kuraja@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200
TEL: +43 664 3831001
Szakterület
Bau
Tamara Sigl
Kundenbetreuerin
e-mail: sigl@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 203
TEL: +43 664 3800693
Szakterület
Bau
Sabine Holl
Vertriebsassistentin
e-mail: holl@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 282
TEL: +43 660 1347182
Szakterület
Bau
Karin Walchshofer
Kundenbetreuerin
e-mail: walchshofer@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 202
TEL: +43 699 16043058
Szakterület
Bau und Fliesenleger
Daniel Simonyi
Kundenbetreuer
e-mail: simonyi@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 205
TEL: +43 660 3977066
Szakterület
Lager und Produktion, Tischler und Trockenbau
Michaela Lischka
Vertriebsassistentin
e-mail: lischka@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 206
TEL: +43 660 1347222
Szakterület
Lager und Produktion, Tischler und Trockenbau
Sarah Barnreiter
Kundenbetreuerin
e-mail: barnreiter@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 205
TEL: +43 660 134 72 40
Szakterület
Tischler-Metallbau-Trockenausbau
Isabella Veronik
Lohnverrechnung
e-mail: veronik@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 301
 
Szakterület
Finanz
Andrea Nöstlinger
Lohnverrechnung
e-mail: noestlinger@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 302
 
Szakterület
Finanz
Karin Maerkinger
Faktura
e-mail: maerkinger@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 311
 
Szakterület
Finanz
Edith Gartner
Faktura
e-mail: gartner@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 312
 
Szakterület
Finanz
Majda Avdic
Assistentin
e-mail: avdic@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 501
 
Szakterület
Kundenempfang
Ulrike Poppe
Buchhaltung
e-mail: u.poppe@jobtop.at
TEL:  +43 7435 50200 401
 
Szakterület
Buchhaltung
Lisa Puchberger
Assistentin
e-mail: puchberger@jobtop.at
TEL: +43 7435 50200 502
 
Szakterület
Personaldienstleisterin in Ausbildung

Ág Wien - Csapat

2019 februárja óta fióktelepünk van a jól ismert Maria-Hilfer-Straßén, Bécsben.

Laurids Poppe
Kundenbetreuer NL Wien
e-mail: poppe@jobtop.at
TEL: +43 1 356 9999 11
TEL: +43 664 3800691
Szakterület
Maler und Trockenausbau
Lukas Helm
Kundenbetreuer NL Wien
e-mail: helm@jobtop.at
TEL: +43 1 356 9999 13
TEL: +43 660 1347359
Szakterület
Bau
Mirabela Sas
Vertriebsassistentin NL Wien
e-mail: sas@jobtop.at
TEL: +43 1 356 9999 12
 
Szakterület
Kundenempfang